راه‌اندازی قرعه‌کشی پیامکی

راه‌اندازی قرعه‌کشی پیامکی برای شرکت‌ها و فروشگاه‌ها

با گسترش صنایع و خدمات، شرکت‎های گوناگون جهت رونق فعالیت اقتصادی خود، اقدام به ایجاد ارتباط و تشویق مصرف‌کنندگان به خرید بیشتر محصولات و خدمات می‌کنند که جهت نشان دادن حسن نیت خود به مشتریان وفادار , اقدام به برگزاری جشنواره و قرعه‌کشی می‌نمایند.
بانک‌ها و برندهای بزرگ و کوچک اعم از اپراتورهای تلفن همراه، صنایع غذائی و خدمات) سالیان متمادیست که با برگزاری قرعه‌کشی و جشنواره‌های مختلف تعداد مشتریان خود را افزایش می‌دهند.

راه‌اندازی قرعه‌کشی پیامکی

جلب اعتماد مشتریان :

با اجرای اصولی قرعه‌کشی و برگزاری جشنواره های فصلی و ماهانه می‌توانید فروش محصولات را با یک روش صحیح و مطمئن افزایش دهید.
در بحث قرعه کشی و برگزاری جشنواره نیاز دارید توجه و اعتماد مشتریان را جلب نمائید، ارائه یک شماره سریال یکتا و منحصر بفرد، جهت شرکت در  قرعه‌کشی برای هر شرکت کننده و مشخص نمودن زمان قرعه کشی در پیامک پاسخ می‌تواند به شما در این موضوع کمک کند.

کدها در سامانه :
شما می‌توانید کدهای خود را توسط فایل اکسل در سیستم وارد نموده یا از سامانه درخواست تولید کد کنید که سیستم به صورت خودکار به تعداد و نوع مشخص (مثلا تعداد حروف ی اعداد و یا ترکیب آن) تا سامانه این کار را به سرعت انجام دهد. سپس با در اختیار گذاشتن کدها (به صورت کارت هدیه یا چاپ روی بسته بندی محصولات)  از کاربران و مشتریان بخواهید کد را به شماره سامانه پیامکی شما ارسال نمایند.

سیستم به صورت خودکار کدهای صحیح، غلط ، تکراری یا موبایل تکراری را تشخیص میدهد و طبق آن پاسخی که قبلاً توسط مدیر مشخص شده است  ارسال می‌کند.

جمع آوری شماره مشتریان:

باتوجه به اینکه کدهای قرعه کشی توسط تلفن همراه به سامانه شما ارسال می‌شوند می‌توان تنظیم نمود که هرگروه از مشتریان در دسته‌های دلخواه در دفترچه تلفن سامانه ذخیره شوند،  در پایان قرعه کشی شما یک بانک کامل و مطمئن از تلفنهای مشتریان خود دارید که می‌توانید تولید یا ارائه خدمات جدید خود را به آنان اطلاع دهید، مطمئناً این لیست شما قابلیت بیشتری جهت خرید دوباره به خدمات و محصولات شما دارند.

قرعه کشی بین شرکت کنندگان:
پس از پایان زمان تعیین شده جهت ارسال کدهای قرعه کشی به انتخاب شما و به دلخواه سیستم به صورت کاملاً تصادفی می‌تواند برندگان را برای شما مشخص کند.

سامانه پیامک ملی فرایند ایجاد و راه‌اندازی قرعه‌کشی پیامکی بر مبنای سامانه و سیستم پیام کوتاه تحت وب را جهت مجموعه شما در پنل‌های خود به صورت آسان و رایگان فراهم کرده است.

 

در صورتی که به هرگونه مشاوره یا راهنمایی جهت انتخاب پنل اس ام اس ، خرید و راه‌اندازی قرعه‌کشی پیامکی دارید با سامانه پیامک ملی تماس حاصل فرمایید.

Related Post