سامانه گارانتی محصولات و خدمات با پیام کوتاه

راه اندازی سامانه گارانتی محصولات و خدمات و تایید اصالت کالا با پیام کوتاه

با گسترش روز افزون تجارت در تمام زمینه ها ، کارخانجات برای نشان دادن کیفیت بالای محصولات کالا یا خدمات خود اقدام به ارائه ضمانت برای محصولات خود میکنند. در گذشته همیشه گارانتی ها یا به صورت زبانی از قول فروشنده بوده یا برگه ضمانت نامه موجود در بسته بتدی محصول.

اما از انجا که امکان جعل ضمانت نامه های چاپی وجود دارد وجود یک روش مطمئن و سریع برای تایید گارانتی محصولات ضروری مینماید.

سامانه گارانتی محصولات و خدمات با پیام کوتاه

سامانه پیامک ملی مفتخر است در راه ارائه ابزار و راهکاری نوین بازاریابی اقدام به ارائه سامانه تایید ضمانت محصولات بر پایه سرویس پیام کوتاه نموده است.

در این روش مشتری کد و شناسه محصول را به سامانه گارانتی ارسال کرده و سیستم اصالت محصول و خدمات را بررسی و تایید نموده و متناسب با آن پیام مشخصی مانند پیامهای زیر را برای مشتریانتان ارسال می‌نماید.

  • کالای شما مورد تایید بوده و گارانتی آن فعال گردید.
  • محصول شما اصلی نبوده و جهت خرید از نمایندگان مجاز یا دفتر فروش به شما … تماس حاصل فرمایید.
  • گارانتی محصول مورد نظر قبلا فعال گردیده است

و …

علاوه بر موارد ذکر شده سیستم به صورت خودکار شماره موبایل مشتریان هر محصول را در گروه مربوطه ذخیره مینماید تا در اطلاع رسانی و فروش‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

 در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره جهت راه اندازی سیستم ضمانت و تایید اصالت کالا با پشتیبانی سامانه پیامک ملی تماس حاصل فرمایید.

Related Post