ارسال پیامک از روی نقشه

ارسال پیامک از روی نقشه به سامانه پیامک ملی اضافه گردید.

جهت رفاه حال کاربران گرامی و سهولت در استفاده از سامانه ، ارسال پیامک از روی نقشه به بخش «ارسال پیامک از کدپستی» سامانه پیامک ملی افزوده شد.

 پیش‌تر از این نیز ارسال از کدپستی به تفکیک اپراتورها (کد پستی همراه اول و کدپستی ایرانسل) به تمام شهرها و بخش های کشور در سامانه پیامک ملی تعبیه شده بود که کاربران برای ارسال به هر منطقه باید کدپستی آن ناحیه را ابتدا به دست می‌آوردند و سپس ارسال پیامک کنند.

 

ارسال پیامک از روی نقشه

اما اکنون با این امکان بدون داشتن کدپستی منطقه و خیابان مورد نظر خود می‌توانید ناحیه و منطقه مورد نظر را از روی نقشه انتخاب ، تعداد شماره موجود در منطقه را به تفکیک ایرانسل و همراه اول مشاهد نمایید سپس اقدام به ارسال نمایید.

در ابتدا شهرهای: تهران ، مشهد ، اصفهان ، کرج ، تبریز، شیراز ، اهواز ، قم ، رشت ، کرمان ، یزد ، ارومیه ، کرمانشاه ، زنجان ، اراک ، اردبیل و بندرعباس در سیستم تعبیه شده اند که به مرور بقیه شهرهای کشور نیز اضافه خواهد شد.

ارسال پیام کوتاه از روی نقشه

این سرویس چگونه باعث صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد؟

اگر به تصویر بالا (یک منطقه در شهر قم و نمایش تعداد شماره‌های آن به تفکیک همراه اول و ایرانسل) با دقت نگاهی بیندازید خواهید دید که با امکان ارسال پیامک از روی نقشه علاوه بر هدفمندتر کردن ارسال پیامک خود، تاثیر و بازخورد بهتری را نیز خواهید داشت، به عنوان مثال اگر شما یک تاکسی سرویس داشته باشید یا یک تهیه غذای بیرون‌بر منطقاً مشتریان بالقوه شما در ناحیه و منطقه منتهی به محل کار و خدمات شما حضور دارند تا ساکنان نقاط دوردست‌تر، پس با یک ارسال دقیق تر و هدفمند و با هزینه کاملاً دقیق می‌توانید همان تبلیغی را که باید با یک هزینه بالا و ارسال به کل شماره های یک شهر به دست آورید با هزینه ای به مراتب کمتر دست یابید.

هدف سامانه پیامک ملی ارائه جدیدترین و عملی ترین راهکاری بازاریابی مبتنی بر سرویس پیام کوتاه جهت کلیه کاربران گرامی‌ می‌باشد.

همچنین بخوانید