خطوط اختصاصی و عمومی پیام کوتاه

توضیحاتی درباره خطوط اختصاصی و عمومی پیام کوتاه و تفاوت آن‌ها

خطوط پیام کوتاه (یا همان شماره پیامکی که هنگام دریافت پیامک) روی گوشی خود مشاهده می‌کنید تفاوت‌هایی با هم دارند که در ادامه با آن‌ها بیشتر آشنا می‌شویم.

خط اختصاصی پیام کوتاه چیست؟

یک شماره مجازی پیامکی با پیش شماره ( ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ یا ۳۰۰۰ و یا ۵۰۰۰ ) است که ارقام آن بنا به درخواست کاربر مشخص می‌شود، این ارقام می‌تواند یک شماره مرتبط به حوزه کاری شما بوده (مانند ۲۰۰۰۹۰ برنامه ۹۰) یا متتاظر با تلفن ثابت (۰۲۱۱۲۳۴۵۶۷۸) یا تلفن همراه (۱۰۰۰۹۳۶۸۲۶۵۵۷۷) شما باشد. از این شماره ها می‌توان در بخش ارسال تکی و ارسال انبوه و دیگر امکانات مانند مسابقه پیامکی و قرعه‌کشی پیامکی استفاده نمود. با توجه به اختصاصی بودن این خطوط امکان دریافت پیامک نیز در آنها وجود دارد که در سامانه پیامک ملی هیچ هزینه‌ای بابت دریافت پیامک از کاربران دریافت نمی‌گردد.

 

خطوط اختصاصی و عمومی پیام کوتاه

خط عمومی پیام کوتاه چیست؟

این خطوط معمولا رند و با ارقام کم (۷ و ۸ رقمی) هستند این خطوط به صورت عمومی در تمام پنل‌ها در اختیار کاربران و نمایندگان به صورت امانی قرار درد و برای ارسال انبوه (تعداد بیش از ۱۰۰ مخاطب ) و در بخش‌های ارسال هدفمند و منطقه‌ای قرار دارند.

خطوط اختصاصی و عمومی پیام کوتاه چه تفاوتی دارند ؟

شماره های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ و ثابت (۰۲۱ و ۰۲۶) که همگی در سامانه پیامک ملی قابل استفاده است از طرف مخابرات به اپراتورهای مختلف تخصیص داده شده است و تفاوت خطوط در اپراتور ارائه دهنده و سیاست کاری آنها می‌باشد. به طور کلی از اصلی‌ترین تفاوت‌های اپراتورهای مختلف می‌توان به سرعت ارسال، نحوه ارائه خطوط اختصاصی، دریافت دلیوری و بازگشت هزینه پیامک‌های ناموفق اشاره کرد.

امکان ارسال تکی از خطوط
ارسال بالک
بازگشت هزینه ارسال نشده‌ها
دریافت گزارش تحویل
ثبت سریع و آسان
ارائه خطوط اختصاصی رند، نیمه رند و …
سرعت بالای ارسال
امکان دریافت پیامک از کاربران

 

سامانه پیامک ملی به تمامی کاربران خود یک تا سه خط اختصاصی سفارشی (با قابلیت انتخاب شماره توسط کاربر) از اپراتورهای مختلف هدیه می‌نماید و علاوه بر آن ۷ خط عمومی رند نیز جهت ارسال‌های انبوه به رایگان و امانی در پنل‌های کاربران و نمایندگان محترم قرار میدهد، و دیگر خطوط خود را نیز به ارزانترین قیمت در ایران در اختیار هموطنان عزیز قرار می‌دهد.

 تعرفه خطوط اختصاصی پیامکی سامانه پیامک ملی

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر درباره خطوط اختصاصی و عمومی پیام کوتاه با پشتیبانی سامانه پیامک ملی تماس حاصل فرمایید.

همچنین بخوانید