سامانه پیامکی ویژه انتخابات مجلس

سامانه پیامکی ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی ۹۴

در پایان سال جاری انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش رو داریم، رویدادی که قرار است مردم جهت تعیین نماینده خود در مجلس شورای پای صندوق‌های رای بروند.

در فرایند تبلیغات کاندیداهای محترم استفاده از ابزارهای نوین نقش بسزایی در معرفی بهتر و ارائه برنامه های ایشان خواهد داشت، در این میان پیامک به دلیل سهولت در استفاده و در دسترس بودن نقش بسزایی در این موضوع دارد.

سامانه پیامک ملی با ارائه انواع پنل اس ام اس جهت نمایندگان محترم کلیه نیازهای اطلاع رسانی در این حوزه را به صورت کامل پیش بینی و در پنل‌های اس ام اس خود منظور کرده است.

سامانه پیامکی برای انتخابات مجلس

 

بانک شماره موبایل تمام شهرها و بخش‌های کشور
سامانه پیامک ملی در تمام پنل‌های پیامکی خود لیست کامل شماره موبایل‌های تمام شهرها و بخشهای کشور را به تفکیک دائمی و اعتباری جهت سهولت بیشتر در استفاده فراهم نموده است.

 امکان ارسال پیامک از روی نقشه
یک امکان فوق العاده در سامانه پیامک ملی مکان ارسال پیامک انبوه از روی نقشه گوگل است که می‌توانید یک محدوده خاص را انتخاب، تعداد مشترکین آنرا مشاهده و سپس اقدم به ارسال پیامک به تعداد دلخواه نمایند.

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
یکی از دیگر مکانات پرکاربرد جهت کاندیداهای محترم انتخابات امکان ارسال به تفکیک سن و جنسیت است مثلاً امکان ارسال به محدوده سنی مشخص یا جنسیت خاص و ارتباط راحت تر با جوانان.

نظرسنجی پیامکی
با پنل اس ام اس سامانه پیامک ملی به راحتی و در چند دقیقه میتوانید یک نظرسنجی پیامکی بین هواداران خود راه‌اندازی کنید تا از نظرات آنها بی‌واسطه مطلع گردید.

راه‌اندازی کمپین‌های تبلیبغاتی مختلف
امکان ارسال و دریافت پیامک روی خطوط اختصاصی با شماره اختصاصی، مثلا شماره پیامک انبوه شما می‌تواند متناظر با شماره موبایل کاندیداهای محترم باشد تا امکان ارتباط با نماینده سهولت یابد.

ارسال پیامک‌های مناسبتی
امکان درج پیامک‌های مناسبتی و ارسال یه هواداران در مناسبتهای ملی و مذهبی به صورت انبوه و خودکار.

یادآوری‌های مختلف انتخاباتی از طریق پیامک
امکان ارسال پیامک یادآوری‌های مختلف، اعلام برنامه‌ها، سخنرانی‌ها و میتینگ‌ها و گردهمایی‌های انتخاباتی،

و صدها امکان کاربردی دیگر  …

شما کاربر گرامی می‌توانید با کاربری demo و رمزعبور demo وارد سامانه شده و قبل از خرید تمام امکانات سامانه را مشاهده و تست نمایید.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری جهت انتخاب پنل مناسب و کاربردهای آن دارید با ما تماس بگیرید.

همچنین بخوانید