سامانه پیامکی یا sms panel چیست؟

سامانه پیامکی یا پنل اس ام اس چیست؟

سامانه پیامکی، نرم افزار (script) و ابزاری تحت وب است که امکان ارسال تکی و انبوه پیام کوتاه به صورت متمرکز و آسان به مخاطبان را برای شما فراهم می‌کند.

سامانه پیامکی چیست؟

در سامانه پیامک ملی با نیازسنجی کاربران گوناگون، ابزارهای مختلفی را جهت رونق کسب و کار ایشان و ارتباط و تعامل با مخاطبان و مشتریان در نظر گرفته ایم که در کنار سرورهای قدرتمند و پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته تضمین کاملی جهت انتخاب سامانه پیامکی ما خواهد بود.

 • در این سامانه پیامکی امکاناتی مانند ارسال به صورت تکی ، گروهی یا منطقه‌ای و هدفمند (بر اساس شهرستان، استان، کد پستی ، مشاغل و …) و  نوع سیم کارت (دائمی یا اعتباری) ، ارسال متنظر و هوشمند فراهم شده است.
 • با خطوط اختصاصی که در اختیار شما قرار می‌گیرد می‌توانید هم پیام ارسال کرده و هم پاسخ مخاطبانتان را دریافت کنید، این شماره‌ها از پیش شماره‌های مختلف مانند ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ و یا خط ثابت (۰۲۱ و ۰۲۶) می‌باشند که حتی می‌توانند متناظر با تلفن ثابت شما یا موبایلتان باشد که تاثیر گذاری پیامک و ارتباط متقابل مشتریان با شما را آسان‌تر می‌کند.
 • ارسال متناظر با هر شخص داشته باشید یا باتوجه به نوع و متن پیام  مخاطب به صورت خودکار برای وی پاسخ ارسال کنید.
 • در سامانه پیامک ملی بازگشت هزینه پیام‌های ارسال نشده به انضمام گزارش دقیق (یکایک شماره‌ها) تضمین شده است که شرح تمام تراکنش‌های مالی کاربر را با شفافیت بالا در اختیار کاربر قرار میدهد تا اشراف کاملی روی هزینه‌های خود داشته باشد.
 • با استفاده از دفترچه تلفن سامانه، شماره مخاطبان را دسته بندی و منظم نمایید و با استفاده از ارسال در سررسید پیام خاصی مانند تبریک تولد یا یادآوری سررسید چک و قسط را به صورت هوشمند و خودکار برای شما فراهم می‌کند.
 • شاید نیاز به برگزاری نظرسنجی داشته باشید یا بخواهید در متن پاسخ ارسالی کاربرانتان تحلیل دقیقی را انجام دهید یا سرویسهای مختلف پیامکی برای مخاطبانتان ایجاد کنید که سامانه پیامکی ما این امکانات را به صورت یکپارچه و با کیفیت بی‌نظیر در اختیار شما قرار می‌دهد.

البته آنچه گفته شد بخش بسیار کوچکی از امکانات فراوان سامانه پیامک ملی است که به صورت گزیده تقدیم شد، برای مشاهده کامل امکانات و بانک شماره‌های مختلف ما با استفاده از نام کاربری demo  و رمز عبور demo وارد سامانه شوید و پس از مشاهده و بررسی کامل پنلهای ما اقدام به خرید نمایید.

 • در صورت نیاز به توضیحات بیشتر و راهنمایی جهت دریافت سامانه پیامکی مناسب با فعالیت خود با ما تماس بگیرید.

 

همچنین بخوانید

1 دیدگاه

 • مکانهای تفریحی ايران / جولای 6, 2019 در 5:32 ب.ظ

  خیلی عالی بود.لایک داره

  پاسخ